!!!! Spřáteluji TADY . !!!!!!


!!!!! ♥SB♥ !!!!!

!!!!!!!!ZDE pište REKLAMY!!!!!!

!!!!!!! BLOG POZASTAVEN!!!!!!

Cinema Bizarre-Popis členů

3. září 2009 v 15:09 | Anna-Sofie |  Cinema Bizarre
Zde je něco o každém z nich.


STRIFY:
Strify, vlastním jménem Sebastian Hudec, ze skupiny Cinema Bizarre byl narozen v Berlíně a to 20.srpna 1988 ve znamení lva. Měří 178cm. Bydlí společne s dalšími členy kapely - Kirem a Yuem. Jeho zálibami je manga, zpěv a pokec s přáteli. Rád se podívá na Final Fantasy. Má modré oči lemované černou tužkou na oči, hnědé vlasy si obarvil an černé a poté ve předu na platinu. Má piercing ve rtu.


KIRO:
Kiro je baskytarista skupiny Cinema Bizarre. Jmenuje se Kristián a přezdívku Kiro dostal hned ze dvou důvodů:

1) Podle plyšové opice Siro, kterou dostal od Strifyho a připojik k tomu první písmeno svého jména.
2) Podle slovíčka Ciro (což japonsky znamená ,,nula" ) a místo C přidal na první místo K podle svého jména Kristian.

Kiro se seznámil se Strifym a ostatními kluky ze skupiny na fóru o anime a roku 2006 se potkali na anime srazu. Kiro má zelené oči, které lemuje občas černá tužka. Blonďato-černé
vlasy geluje a tvaruje podle manga komixů z čehoš vyplívá, že se mu stejně jako Strifymu a ostatním líbí manga look. Mezi jeho oblíbenýmy skupinamy najdete The Gazette, Ramstein nebo T.a.T.u. Kiro rád maluje nebo relaxuje. Jeho oblíbenými barvami je černá kontrastující s bílou a světle modrá. Neměl lehké dětství... Jeho táta mu umřel ve čtyřech letech na strdeční infarkt. Kiro v rozhovoru pro jeden z časopisů uvedl: ,, Měli jsme s tátou velmi pevný a blízký vztah. Jeho smrt mě dostala. Vzpamatovával jsem se z ní několik let!!" A ptáte se co holky?? ,, Zatím sem tu pravou nepotkal... Je možné, že se zamiluju do fanynky

YU:
Yu vlastním jménem Dirk. Yu se narodil 29. 12. 1988 v Sulingenu a vyrůstal v Nienburgu. Jeho přezdívka vznikla skracováním jména jedné manga postavy Yukiru, pak následovalo Yuki a nakonec jen Yu.

Yu se učil na maséra, ale musel skončit. Ve škole nesnášel nejvíc matematiku a nejraději měl tělocvik.

Mezi jeho hlavní zájmy patří
hudba, hraní na kytaru, manga a holky.

Má starší sestru, která je moderátorka, její jméno je
Annika de Buhr.

Yu měří něco
kolem 179 cm. Je velkým fanouškem Miyaviho. Jeho tělo zdobí několik piercingů a tetování.

Jeho oblíbená vůně: Dior Addict

SHIN:
Shin se narodil v Berlíně 12.prosince 1989, ve znamení střelce. Měří 175 cm a bydlí v Berlíně. Mezi jeho koníčky patří koncerty a přátelé. Má zeleno-šedé oči. Jeho vlasy jsou blond-černé. Nemá žádné tetování ani piercing. Je to nekuřák.
Jméno Shin je jen přezdívka, kterou mu dali kamarádi ze skupiny a to kvůli tomu, že jeho velký vzor je bubeník Dir en grey, který se jemnuje Shinya a Shinovo pravé jméno je Tim. Jak tu je již zmíněno je bubeníkem kapely Cinema Bizarre, která již vydala debutové album s názvem Final Attraction.

ROMEO:
Od září 2008 je členem skupiny Cinema Bizarre, po té co Luminor odešel. Romeo ,,kámoší'' s klukama už dlouho (asi 5 let). Zatím není moc známý. Dokonce už několikrát zastupoval Luminora, když byl v nemocnici s podezřením na anorexii, poté co se v šatně před koncertem zhroutil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lívia Lívia | Web | 3. září 2009 v 15:15 | Reagovat

Mám sa skvelo ačo ty. :-P  :-D

2 mixmelouneq mixmelouneq | Web | 14. srpna 2010 v 12:43 | Reagovat

miluju je ♥ hlasni pro kira .. klikni na web a v ankete daj kiro .. moj blog mixmelouneq.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama